Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Кам'янської райдержадміністрації

Меню сайту
Форма входу
Свята сьогодні
Головна » 2017 » Березень » 2 » Фестиваль-конкурс «ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ»
14:22
Фестиваль-конкурс «ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ»


01 березня відбувся щорічний районний фестиваль „ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ”, у якому взяли участь біля  100  дітей із багатодітних родин з усього району.

Це відкритий мистецький захід, який проводив відділ освіти та сектор у справах молоді і спорту Кам’янської райдержадміністрації.

Фестиваль вже став традиційним і продемонстрував кращі зразки дитячої творчості, метою якого є відродження культурних та моральних цінностей сім’ї, виявлення та підтримка талановитих дітей, розвиток творчих навиків та здібностей у різних видах мистецтва.

Цьогорічний конкурс-фестиваль проводився за наступними номінаціями:

- патріотична пісня та вокальне мистецтво,

-музичне виконання,

-художнє та авторське виконання поезії,

- хореографія,

-образотворче мистецтво

- та декоративно-прикладне мистецтво.

У кожній номінації було визначено призові традиційні 1, 2, 3 місця.  Учасники отримали нагородні грамоти та цінні і  заохочувальні призи.

Конкурсні виступи та роботи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва учасників оцінювало професійне журі.

 

Журі одноголосно визначило переможців, якими стали:

 

1. У номінації „Патріотична пісня та вокальне мистецтво” :

 І місце – Васюра  Вікторія, учениця Кам'янської загалньоосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів:

ІІ місце- Василенко Анастасія, учениця Кам'янської загалньоосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів, Левченко Марія, учениця Кам'янської загалньоосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1:

ІІІ місце- Шкаруба Любов, учениця Юрчиської загальноосвітньої коли І-ІІ ст..

 

2. У номінації „Музичне виконання” :

І місце - брати  Кравці Владислав,Антон, Олег, учні Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, дуєт Туз Іванна, П’явка Мирослав, вихованці дитячої музичної школи ім. П.І.Чайковського:

ІІ місце – Вінічук Уляна, учениця Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1:

ІІІ місце – Мошківська Мирослава, учениця Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №  3

 

3. У номінації „Художнє та авторське виконання поєзії:

Гран-прі -  Надворна Соломія, 3 роки, наймолодша та найталановитіша учасниця фестивалю:

І місце – Рибчук  Юрій, учень Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1:

ІІ місце – брати, Гніденко Назар та Гнат, учні Баландинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.:

ІІІ місце – Галушка Олександра, учениця, Телепинської загальноосвітньої школи і-ІІІ ст., Мартиненко Максим, учень Райгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

 

4.У номінації „Хореографія”:

 І місце – Надворні Олександра та Тарас, учні Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 поєднали дві номінації у своєму виступі ( музичне виконання та хореографію):

 ІІ місце –  Летучій Каріна та Бандура Софія, учні Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1: 

ІІІ місце – Боса Марія та Наталія, учениці Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., танцювальний колектив дітей з  багатодітних родин Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., та танцювальний колектив «Фантазія» Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Макогоненко Марта, учениця Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1.

  

5.У номінації „Образотворче мистецтво ”:

І місце – Касян Софія, учениця Кам'янської загалньоосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів:

ІІ місце – Нерубай Сергій, учень Кам'янської загалньоосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів:

ІІІ місце – Горобець Олексій, учень Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Клімова Вероніка, учениця Кам'янської загалньоосвітньої  школи І-ІІІ ст. № 1.

 

6. У номінації Декоративно-прикладне мистецтво”:

І місце – Пазенко Вікторія, учениця Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.:

ІІ місце – Амосова Любоа, вихованка Михайлівської Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат, Запісочна Лєна, учениця Кам'янської загалньоосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1:

ІІІ місце – Коваленко Юрій, учень Райгородської загальноосвітньої щколи І-ІІІ ст.

 

Переглядів: 99 | Додав: РайВО | Рейтинг: 0.0/0
Анонси подій
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Ваше ставлення до відміни ЗНО
Всього відповідей: 74
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Освітній портал ПедПРЕСА