20 червня 2017 року в Кам’янській
музичній школі відбулось традиційне свято нагородження переможців
Всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Обдаровані діти – майбутній цвіт нації,
інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. Протягом
навчального року вони захищали честь району, демонструючи глибокі знання з
предметів, виявляли власні творчі здібності.
Переможців привітали начальник відділу
освіти Глагола І.І., завідувач районним методичним кабінетом Воронова О.В., завідувач
Кам’янським відділенням Малої академії наук Шамрай О.Г. У своїх виступах вони
відзначили, що перемоги та досягнення учнів є підґрунтям для їхнього успішного
майбутнього, побажали учням не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до
своєї мети. Окремо слова подяки звучали на адресу вчителів, які підготували
учнів-призерів.
До слова були також запрошені Могилка Дар’я, переможець
ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України та Кунцевич О.І., вчитель української
мови Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з
поглибленим вивченням окремих предметів, які поділилися досвідом та враженнями
від участі в олімпіадах та конкурсах.
Освітня система навчальних закладів району має
багаторічні традиції по реалізації творчих підходів до роботи з обдарованими та
здібними дітьми.
В
обласному етапі всеукраїнських олімпіад брали участь 55 учнів з 5
загальноосвітніх шкіл Кам’янського району, здобули 17 призових місць Маємо такі результати: еколого-економічний
ліцей (6 призерів), Кам’янська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №1
(призерів - 5), Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
№2 з поглибленим вивченням окремих предметів (4 призери), Косарська і
Лебедівська загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів (по 1 призеру).
Для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт подано 63 роботи учнів - членів МАН. Члени журі конкурсу відзначили
широкий спектр наукової тематики, актуальність переважної більшості
науково-дослідницьких робіт, належний рівень виконання наукових досліджень та
оформлення робіт, високий рівень їх захисту.
Призові
місця вибороли учні таких навчальних закладів: Кам’янського
еколого-економічного ліцею – 11 місць, Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих
предметів – 10 місць, Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 –
8 місць, Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – 7 місць,
Баландинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – 1 місце.
Маємо 7 Дипломів першого ступеня обласного етапу конкурсу, їх отримали
учні Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з
поглибленим вивченням окремих предметів, Кам’янської №1, Косарської
загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.
Дві учениці Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих
предметів – Будяк Радміла і Могилка Дар’я та учениця Кам’янської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ревенко Ольга гідно представляли
Черкащину у Всеукраїнському етапі
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
України. Будяк Радміла посіла ІІ місце, а Могилка Дар’я та Ревенко Ольга – ІІІ місце. Вони – інтелектуальна еліта Кам’янщини.
Призові
місця в обласному етапі Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових предметів та Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
України вибороли:
Будяк Радміла, учениця 11 класу
Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ
ступенів № 2 з поглибленим вивченням
окремих предметів, ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, І місце в ІІ етапі конкурсу-захисту
робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції фольклористика, ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської
предметної олімпіади з німецької мови; Могилка
Дар’я, учениця
11 класу Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ
ступенів № 2 з поглибленим вивченням
окремих предметів, ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, І місце в ІІ етапі конкурсу - захисту
учнівських науково - дослідних робіт МАН у секції «Журналістика»; Ревенко Ольга, учениця 10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, ІІІ місце в ІІІ етапі
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої
академії наук України, І місце в
ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук, ІІ місце
в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук, ІІ
місце ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.
Антонюк Ярослав, учень
11 класу Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2
з поглибленим вивченням окремих предметів ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з
географії і ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних
робіт МАН у секції електроніки та приладобудування; Бондарь Дар’я, учениця 11 класу Кам’янського
еколого-економічного ліцею ІІ
місце у ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН
у секції «Історичне краєзнавство», ІІІ
місце у ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН
у секції «Етнологія»; Волошин Богдан,
учень 11 класу Кам’янського
еколого-економічного ліцеюпереможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад:
ІІ місце з інформаційних технологій, ІІІ місце з екології, ІІІ місце з хімії; Кулініч Віталій, учень 10 класу Кам’янського
еколого-економічного ліцею,переможець ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук –
ІІ місце,переможець ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки – ІІІ місце; Покуль Влада,
учениця 10 класу Кам’янського
еколого-економічного ліцею, ІІ
місце в ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН
у секції «Лісознавство», ІІІ місце
в ІІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН у секції «Світова
література»; Постригань Анна,
учениця 11 класу Косарської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - І місце в ІІ етапі МАН секція «Астрономія та астрофізика» І місце в ІІ етапі МАН секція
«Матеріалознавство»; Романенко Дмитро, учень 9 класу Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих
предметів - ІІІ місце в
ІІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з географії, ІІІ місце в ІІ етапі конкурсу-захисту
учнівських науково-дослідних робіт МАН у секції «Українська мова»; Рибчук Юрій, учень 11 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 - І
місце в ІІ етапі МАН секція «Валеологія»,переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІІ місце і біології, ІІІ місце; Черкашенко Наталія, учениця
11 класу Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - ІІ місце в ІІ етапі МАН секція
«Мистецтвознавство», ІІ місце в
ІІ етапі МАН секція «Журналістика»; Діброва
Антон, учень 11 класу Кам’янського
еколого-економічного ліцею,переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з економіки, ІІІ місце;
Ємець Ольга, учениця 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,переможець
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, ІІІ місце; Замогильна
Аліна, учениця 10 класу Косарської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,переможець ІІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
, ІІІ місце; Лога Станіслав, учень 8 класу Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих
предметів,переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики , ІІІ місце; Стрельцов Олександр, учень 9 класу Кам’янського
еколого-економічного ліцею,переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з біології, ІІІ місце;
Солом’яна Анна, учениця 10 класу Лебедівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,переможець ІІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії,
ІІІ місце; Чернега Софія, учениця 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,переможець
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, ІІІ місце; Березенський
Назар, учень 10 класу Кам’янського
еколого-економічного ліцею,переможець ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у секції «Ветеринарія та зоотехнія», ІІІ місце; Бондаренко Анастасія, учениця
10 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, переможець ІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН
у секції «Екологія», ІІІ місце; Бондаренко Дарина, учениця
9 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, переможець ІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН
у секції «Літературна творчість»,
ІІІ місце; Вістяк Богдан, учень 11
класу Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІ
етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Мистецтвознавство»,
І місце; Гавриленко Тетяна, учениця
11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, переможець ІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН
у секції «Журналістика», ІІІ місце; Гребенюк Анастасія, учениця
11 класу Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець
ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Історичне
краєзнавство», ІІ місце; Дорошко Денис, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, переможець
ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Історія України»,
ІІ місце; Кириченко Євгеній,
учень 10 класу Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих
предметів, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у секції «Технічна творчість і винахідництво», ІІІ місце; Кисленко Аліна,
учениця 9 класу Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих
предметів, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у секції «Прикладна математика», ІІІ місце; Корпачова Світлана, учениця
10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможець
ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Всесвітня історія»,
ІІ місце; Кузьменко Юлія, учениця 11
класу Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІ
етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Авіа - та
ракетобудування, машинобудування та робототехніка», ІІІ місце; Курганський Леонід, учень 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможець
ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Теологія,
релігієзнавство та історія релігії» , ІІІ місце; М’якота Катерина,
учениця 9 класу Кам’янської загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих
предметів, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у секції «Електроніка та приладобудування» , ІІІ місце; Омельченко Станіслав, учень
9 класу Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з
поглибленим вивченням окремих предметів, переможець ІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН
у секції «Біологія людини», ІІІ місце; Ревенко Віталій, учень 9
класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможець
ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Філософія»,
ІІІ місце; Стащук Юлія, учениця 10
класу Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з
поглибленим вивченням окремих предметів, переможець ІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН
у секції «Мистецтвознавство», ІІ місце; Ткаченко Олена, учениця 11
класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможець
ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Правознавство»,
ІІ місце; Хричова Вікторія, учениця
10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможець
ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Медицина», ІІІ місце; Чапенко Анастасія, учениця
11 класу Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2
з поглибленим вивченням окремих предметів, переможець ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН у секції «Англійська мова», ІІІ місце; Шеремет Юлія, учениця 11
класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, переможець ІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН
у секції «Українська мова і література»,
ІІ місце; Щокань Вікторія, учениця
10 класу Баландинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець
ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -
членів МАН у секції «Всесвітня історія»,
ІІІ місце.
Не кожна людина геній, але кожна –
особистість. Це переконання знаходить відгук у роботі педагогів, спрямованій
для якнайповнішого розвитку особистості учня. З року в рік удосконалюється індивідуальна творча
лабораторія вчителів, керуючись новими ідеями і знахідками, зростає їх творчий
потенціал.
Тож здобутки учнів - це результат спільної
діяльності педагога та вихованців.
Вчителі, які підготували призерів ІІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої
академії наук України:
Волошина Ніна Петрівна, учитель образотворчого мистецтва Кам’янської
загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим
вивченням окремих предметів; Кунцевич Оксана Іванівна, учитель
української мови Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої
школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів; Могилка Анатолій Петрович, учитель історії Кам’янської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Рахманіна Тамара
Пантелеївна, учитель геграфії
Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Романенко
Ольга Анатоліївна, учитель
української мови Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ
ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів.
Вчителі що підготували призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
України.
Антонюк Ірина Миколаївна, учитель математики Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів; Войцехівська
Євгенія Володимирівна,
учитель географії Кам’янського
еколого-економічного ліцею; Волошин Вікторія Анатоліївна, учитель англійської мови Кам’янської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
№1; Волошин Ольга Петрівна, учитель
історії Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Гетьман
Людмила Іванівна, учитель
економіки Кам’янського еколого-економічного ліцею;
Глагола Олена
Миколаївна, учитель історії Косарської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів; Гончарик Ольга Филимонівна, учитель математики Кам’янського еколого-економічного ліцею; Гончарова
Світлана Геннадіївна,
учитель іноземної мови Кам’янської
загальноосвітньої спеціалізованої
школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів; Ємець
Людмила Іванівна, учитель
географії Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2
з поглибленим вивченням окремих предметів; Забой Ольга Олександрівна,
учитель біології Кам’янського
еколого-економічного ліцею; Запісочна Людмила Володимирівна,
учитель хімії Лебедівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів; Канюка Марина Анатоліївна, учитель інформатики Кам’янської
загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим
вивченням окремих предметів; Канюка Юрій Миколайович, керівник гуртка Кам’янської станції юних техніків;
Куцупатра Алла Миколаївна, учитель
фізики Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з
поглибленим вивченням окремих предметів; Кучма Тетяна Михайлівна,
учитель іноземної мови Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Легенька Наталія Антонівна, учитель фізики Косарської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Лісовенко Наталія Вікторівна,
учитель української мови Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів; Лосєва Ольга Миколаївна,
учитель історії Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів; Магльована Тетяна Миколаївна, учитель математики Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів; Махно
Інна В'ячеславівна, учитель
географії Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2
з поглибленим вивченням окремих предметів; Морозова Валентина
Анатоліївна,
учитель годин МАН Косарської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Ноздренко Людмила Василівна, учитель біології Кам’янської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Нечитайло Олена Василівна,
учитель біології Кам’янської
загальноосвітньої спеціалізованої
школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів; Омельченко
Ірина Олександрівна, учитель хімії
Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з
поглибленим вивченням окремих предметів; Онопа Ірина Анатоліївна,
учитель іноземної мови Кам’янської
загальноосвітньої спеціалізованої
школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів; Поліщук
Марина Віталіївна, учитель історії
Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Рибалка Марія
Дмитрівна, учитель історії
Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Римар Любов Якимівна, вчитель-логопед; Родінка Тетяна Миколаївна, учитель
історії Кам’янського еколого-економічного ліцею; Рубанович Лідія
Олексіївна,
учитель історії Кам’янської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Савова Раїса Іванівна,
учитель української мови Кам’янської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Сердюк Ольга Петрівна,
учитель хімії Кам’янського
еколого-економічного ліцею; Симоненко Ольга Анатоліївна,
учитель зарубіжної літератури
Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; Скічко Тетяна
Михайлівна, учитель
математики Косарської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів; Соколова Ганна Петрівна,
учитель української мови Кам’янського
еколого-економічного ліцею; Чумаченко Олег Анатолійович, учитель інформатики Кам’янського
еколого-економічного ліцею; Шамрай Тетяна Анатоліївна, учитель хімії Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів №1; Шамрай Олександр Григорович,
учитель історії Кам’янського
еколого-економічного ліцею, кандидат історичних наук; Юрченко Наталія
Вікторівна, учитель української мови
Кам’янського еколого-економічного ліцею; Яценко Оксана Петрівна, вчитель
історії Баландинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Вітаємо переможців! Ви є справжньою
гордістю Кам’янщини!
Іван Глагола,
начальник
відділу освіти
Олександр Шамрай,
завідувач Кам’янським відділенням Малої
академії наук