10.11.2010 року на базі Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання колегії Головного управління освіти і науки за результатами комплексної перевірки роботи відділу освіти Кам’янської райдержадміністрації, навчальних закладів району. ![](/PREZ.jpg)
На колегію запрошувались керівники загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних установ району, спеціалісти відділу освіти та методисти РМК. ![](/OSVITA.jpg)
У роботі колегії взяли участь та виступили: голова районної ради І.М. Швець, заступник голови райдержадміністрації О.Д. Борота.
Доповідну записку за результатами комплексної перевірки озвучила перший заступник начальника ГУОН Гаврилюк Г.М. ![](/GAVRULYK.jpg)
Виступили: начальник відділу освіти Кам’янської РДА Таран Ю.М., ![](/Taran.jpg)
завідувачка РМК Гріпас Г.Г., ![](/GRIPAS.jpg)
директори Лубенської, Лебедівської, Жаботинської, Кам’янських №1, №2 ЗОШ І-ІІІ ступенів (Солонько В.О., Запісочна Л.В., Комісаров В.І., Могилка А.П., Максименко Н.Ф.).
В обговоренні означеного питання взяли участь члени колегії ГУОН: голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Жалдак О.Д., директор ОІПОПП Чепурна Н.М.
Підсумки підвів начальник ГУОН І.Д.Шарапа, який акцентував увагу присутніх на створенні безпечних умов навчально-виховного процесу в закладах освіти, покращенню якості навчання, індивідуальної роботи з учнями. Особливу увагу Іван Дмитрович звернув на роботу з кадрами. Чільне місце було відведено питанням виховної роботи та позашкіллю. ![](/SHARAPA.jpg)
Роботу відділу освіти Кам’янської райдержадміністрації, закладів і установ освіти району щодо розвитку галузі визнано задовільною.
|